Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

Najnowsze aktualności i wydarzeniaKanał RSS: Wszystkie wydarzenia

2015-07-31

ogłoszenie

 

Czytaj aktualność: ogłoszenie
2015-06-16

Ogólnopolski Konkurs Poprawy Warunków Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem informuje, iż trwa 43. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poprawy Warunków Pracy. Celem konkursu jest wyróżnianie rozwiązań technicznych i organizacyjnych, a także opracowań naukowych, których zastosowanie przyczyniło się do poprawy warunków pracy. Konkurs promuje także projekty edukacyjne i popularyzujące tematykę bezpieczeństwa oraz ochrony człowieka w środowisku pracy.

Czytaj aktualność: Ogólnopolski Konkurs Poprawy Warunków Pracy
2015-06-10

Kapitalny Przedsiębiorca Powiatu Wysokomazowieckiego

W dniu 28.05.2015 roku w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku odbyła się Gala finałowa VI edycji Rankingu „Superfirmy 2015”. Konkurs organizowany jest przez Gazetę Współczesną oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku w partnerstwie z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Ranking odbywa się co roku i zawsze poprzedzony jest analizą merytoryczną dokonań zgłoszonych przedsiębiorstw. Adresowany do wszystkich firm działających na terenie woj. podlaskiego – niezależnie od liczby zatrudnionych pracowników, formy własności, branży, które kierują się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Czytaj aktualność: Kapitalny Przedsiębiorca Powiatu Wysokomazowieckiego
Wyszukiwarka form aktywizacji
Ważne od: do:
Brak form aktywizacji