Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Kreator CV

Witaj w kreatorze CV

Poniżej możesz zaprojektować swoje CV. Warto wiedzieć, że:
  • Nie musisz wypełniać wszystkiego, jeśli pominiesz np. sekcję z doświadczeniem zawodowym, lub znajomością języków, to nie zostanie ona wyświetlona podczas drukowania. Każde puste pole zostanie usunięte przed wydrukiem,
  • zapisz CV na dysku przed wydrukowaniem, aby później móc zmodyfikować swoje CV wczytując plik w okienku po prawej stronie,
  • nie musisz podawać dwóch dat w miejscu gdzie są dwa pola. Jeśli wypełnisz tylko pierwszą, kreska oddzielająca daty zniknie na wydruku.

Wczytaj CV

Masz na dysku CV zapisane wcześniej w naszym kreatorze? Poniżej możesz je wczytać i edytować na nowo:
Podejrzyj swoje CV (ukryj przyciski)

1Uzupełnij swoje CV

Życiorys zawodowy

Proszę czekać

Wczytuję zdjęcie...
Wykształcenie
Pomoc:Unikaj nieistotnych informacji. Przykładowo po ukończeniu szkoły wyższej, wpis o podstawówce może okazać się zbędny. Pamiętaj, że jeśli nie wypełnisz nic w tej sekcji, zostanie ona pominięta przy wydruku.
Doświadczenie zawodowe
Pomoc:Zacznij od najświeższych doświaczeń, a zakończ najstarszymi. Zastanów się w jakiej branży szukasz pracy i czy informacje tutaj zawarte mogą zainteresować pracodawcę. Pamiętaj, że jeśli nie wypełnisz nic w tej sekcji, zostanie ona pominięta przy wydruku.
Znajomość języków obcych
Kursy i szkolenia
Pomoc:Możesz podać tylko jedną datę kursu/szkolenia, wystarczy zostawić drugie pole puste. Jeśli uważasz, że szczegóły są zbędne, także możesz je pominąć, żadne puste pole nie zostanie wyświetlone na wydruku.
Umiejętności
Zainteresowania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz.U. z 2002r nr 101 poz.926 z późn. zm./

2Zakończ tworzenie

Eksportuj specjalny plik na dysk swojego komputera, aby później skorzystać z importu i móc modyfikować CV.


Wygenerowany zostanie specjalny dokument HTML przygotowany do drukowania


Wygenerowany zostanie dokument PDF. Jest to najpopularniejszy format plików służący do przenoszenia i drukowania treści tekstowo-graficznych. Do obsługi tego typu dokumentów służy m.in. program Adobe Reader, który jest udostępniany bezpłatnie na większość platform komputerowych oraz mobilnych. Kliknij, aby pobrać Adobe Reader (odnośnik otworzy się w nowym oknie)