Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że dzień 17.05.2019 r. jest ostatnim dniem przyjmowania wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.
Informacja o
kolejnych naborach zostanie zamieszczona na stronie internetowej urzędu
www.pup-wysokiemazowieckie.pl.

Urząd będzie przyjmował jedynie wnioski o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku, szczególnie posiadających status osoby długotrwale bezrobotnej oraz osób powyżej 50 roku życia.

 

Wysokie Mazowieckie, 16.05.2019 r.

Wirtualne Targi Pracy

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Wojewódzkimi Urzędami Pracy w Gdańsku i Katowicach organizuje wirtualne targi pracy pod nazwą Discower Poland! Work with us. Jest to wydarzenie on-line, które odbędzie się 29 maja 2019 r. w godzinach od 10:00 do 14:00(CET) przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu.

Nabór do służby więziennej

Służba więzienna
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem informuje, iż Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Białymstoku zarządza rozpoczęcie procedury kwalifikacyjnej dla kandydatów do służby w Służbie Więziennej w jednostkach okręgu Białostockiego.
Planowana liczba osób do przyjęcia: 12.
Oferty są ważne do dnia 17 maja 2019 r.

Aktywizacja zawodowa - dobre praktyki urzędów pracy

Aktywizacja zawodowa – dobre praktyki urzędów pracy

„AKTYWIZACJA ZAWODOWA – DOBRE PRAKTYKI URZĘDÓW PRACY"


W środę (8 maja br.) w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbyła się trzecia z kolei regionalna konferencja przeprowadzona w ramach 100-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia pn. „Aktywizacja zawodowa – dobre praktyki urzędów pracy". Organizatorem konferencji był Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

W uroczystej gali uczestniczył Krzysztof Michałkiewicz - sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Bohdan Paszkowski - Wojewoda Podlaski, Ewa Flaszyńska - dyrektor Departamentu Rynku Pracy i Ireneusz Baranowski - dyrektor Departamentu Funduszy w MRPiPS.