Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

INFODORADCA+

Infodoradca
W ramach projektu „Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji – INFODORADCA+" powstało 1000 opisów zawodów, które są dostosowane do aktualnych potrzeb IRP, osób poszukujących pracy, chcących się przekwalifikować, czy też zaplanować karierę zawodową.


Informacje o zawodach zawierają m.in. szczegółowy opis zawodu, opis kompetencji zawodowych, odniesienie do sytuacji zawodu na rynku pracy i możliwości doskonalenia zawodowego, a także możliwości zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami. Na obecnym etapie zostało udostępnionych ponad 600 opisów Informacji o Zawodach, które znajdują się na Wortalu Publicznych Służb Zatrudnienia pod adresem: http://psz.praca.gov.pl/rynek-pracy/bazy-danych/infodoradca.

15 lat RAZEM w Unii Europejskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowiekciem udostępnia film o rezultatach wybranych projektów Europejskiej Współpracy Terytorialnej i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa.

Film "15 lat RAZEM w Unii Europejskiej" dostępny jest w trzech wersjach: polskiej, polskiej z napisami i audiodeskrypcją oraz angielskiej:

  1. https://www.youtube.com/watch?v=KiEJIjZxjXM
  2. https://www.youtube.com/watch?v=UQYb6Q8LYuQ
  3. https://www.youtube.com/watch?v=BOImn6h0uYg

 

Krajowy Punkt Kontaktowy Programu ESPON 2020

Departament Polityki Przestrzennej Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju informuję o uruchomieniu Krajowego Punktu Kontaktowego ESPON 2020.

ESPON 2020 to Europejska Sieć Obserwacyjna Rozwoju Terytorialnego i Spójności Terytorialnej. Celem programu ESPON 2020 jest wzmocnienie efektywności polityki spójności UE oraz innych polityk sektorowych i programów finansowanych z Europejskich Funduszy Strukturalnych i Inwestycyjnych oraz wspieranie realizacji Strategii Europa 2020 poprzez opracowywanie, rozpowszechnianie i promocję danych terytorialnych dotyczących całego obszaru 28 państw członkowskich UE oraz czterech państw partnerskich: Islandii, Liechtensteinu, Norwegii i Szwajcarii.

Giełda Pracy

GIEŁDA PRACY
Spotkanie z pracodawcą
– oferta pracy na stanowisko

Brygadzista serwisu sprzątającego

W środę 26 czerwca 2019 r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy
w Wysokiem Mazowieckiem,
w sali nr 4 o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie
z pracodawcą dotyczące doboru kandydatów
na stanowisko
Brygadzista serwisu sprzątającego.
Miejsce wykonywania pracy dotyczy
miasta Czyżew.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą serdecznie zapraszamy na spotkanie.
Prosimy o punktualne przybycie
i zabranie ze sobą CV.