Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Giełda pracy

GIEŁDA PRACY

Spotkanie z pracodawcą
– oferta pracy na stanowisko
Pracownik sprzątający

 We wtorek 16 października 2018 r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy
w Wysokiem Mazowieckiem,
w sali nr 4 o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie
z pracodawcą dotyczące doboru kandydatów
na stanowisko
pracownik sprzątający

Miejsce wykonywania pracy dotyczy miasta Czyżew.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą serdecznie zapraszamy na spotkanie.
Prosimy o punktualne przybycie
i zabranie ze sobą CV.

OTK 2018

OTK jest akcją o zasięgu ogólnokrajowym zainicjowaną przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Jej celem jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcanie do planowania kariery zawodowej. Działania kierowane są przede wszystkim do osób, które stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi swojej przyszłości zawodowej, a także do wszystkich, którzy pragną przyjrzeć się swoim dotychczasowym dokonaniom zawodowym czy edukacyjnym i ponownie wybrać właściwą dla siebie ścieżkę zawodową.

Hasło tegorocznego OTK „Bądź architektem swojego szczęścia !” sugeruje, że planując karierę zawodową warto rozpoznać swój potencjał, w czym pomóc mogą doradcy zawodowi z instytucji rynku pracy.

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem aktywnie włącza się po raz kolejny w powyższe działanie. Spotkania będą miały charakter otwarty.

Ogłoszenie

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że dysponuje środkami Funduszu Pracy pochodzącymi z rezerwy MRPiPS przeznaczonymi na aktywizację osób zamieszkujących na wsi i powyżej 45 roku życia.

W związku z powyższym od dnia 10.10.2018 roku ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Szczegółowe informacje oraz druk wniosku można uzyskać w siedzibie PUP w Wysokiem Mazowieckiem, ul. 1 Maja 8 lub na stronie internetowej urzędu www.pup-wysokiemazowieckie.pl.

Ogłoszenie - KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że z powodu wyczerpania przyznanego przez MRPiPS limitu środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego wstrzymuje od dnia 09.10.2018 r. nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracodawców i pracowników.

Wnioski pracodawców złożone po dniu 09.10.2018 r. z powodu braku środków finansowych będą rozpatrywane negatywnie.

 

Wysokie Mazowieckie, 09.10.2018 r.