Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Sieć Europejskich ofert pracy

Sieć Europejskich Ofert Pracy

Nowe technologie komunikacyjne: Internet, media społecznościowe, smartfony ułatwiają poszukiwanie pracy. W wielu przypadkach poszukiwanie pracy odbywa się z wykorzystaniem komputera i Internetu.

Usługi sieci EURES są także dostępne w Internecie.

Europejski Portal Mobilności Zawodowej

 • aktualne oferty pracy, w tym w Polsce
  (oferty pochodzą z urzędów pracy i organizacji partnerskich EURES)
 • rejestracja kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia w internetowej bazie CV dostępnej dla zarejestrowanych pracodawców z EOG
 • Europejski Paszport Umiejętności
 • informacje o warunkach życia i pracy w EOG
 • informacje o europejskich rynkach pracy, zawodach nadwyżkowych i deficytowych w EOG
 • kalendarz wydarzeń EURES w EOG
 • porady i wskazówki dla absolwentów
 • portal prowadzi Komisja Europejska we wszystkich oficjalnych językach unijnych

Europejskie Dni Pracy online

Europejska platforma dla poszukujących pracy za granicą jest okazją do spotkania z potencjalnymi pracodawcami i doradcami EURES za pośrednictwem Internetu. Internauci mogą skorzystać z ofert pracy, rozmów kwalifikacyjnych z pracodawcami, czatów itp. a także uzyskać wiedzę z zakresu europejskiej mobilności zawodowej podczas webinariów.

Drop-pin@EURES – Wstąp i zajdź daleko

Platforma do wyszukiwania staży, programów przyuczania do zawodu i praktyk zawodowych. Jeżeli szukasz pracy, praktyki, stażu wówczas portal Drop’pin@EURES może być odpowiedni dla Ciebie.

Spotkanie z pracodawcą

Spotkanie z pracodawcą
– oferta pracy dla
kasjer - sprzedawca


W czwartek 26 kwietnia 2018 r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Wysokiem Mazowieckiem, w sali nr 4 o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z pracodawcą dotyczące doboru kandydata na stanowisko

kasjer – sprzedawca

Miejsce wykonywania pracy dotyczy miasta Wysokie Mazowieckie.
Wszystkie osoby zainteresowane pracą serdecznie zapraszamy na spotkanie. Prosimy o punktualne przybycie i zabranie ze sobą CV.

V edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Zapraszamy do udziału w V edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), która odbędzie się w całej Polsce od piątku 11 do niedzieli 13 maja 2018 roku. Jest to ogólnopolska akcja promująca projekty finansowane z Funduszy Europejskich (FE). Pokazywane będą najciekawsze i najlepsze pomysły na wykorzystanie Funduszy Europejskich.

Główną korzyścią z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku oraz pokazania osiągnięć.

Wśród chętnych mogą znajdować się osoby, które otrzymały środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 jak również Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Termin, w jakim dana osoba otrzymała środki pozostaje bez znaczenia, ważne jest by działalność gospodarcza była nadal prowadzona.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, które odpowiada m.in. za realizację ogólnopolskiej kampanii promocyjnej.

 Zapraszamy i zachęcamy do aktywnego udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2018. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu

Nabór do zawodowej służby wojskowej

NABÓR DO ZAWODOWEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ

 

W każdy czwartek miesiąca 2018 r. Jednostka Wojskowa Nr 4071 w m. Żagań od godz. 08.00 czas stawiennictwa na godz. 07.45 przy biurze przepustek ul. Żarska, brama środkowa będzie prowadziła rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej:

 w korpusie oficerów rezerwy: o STE: PPOR./POR.

 • w korpusie podoficerów rezerwy: o STE: podoficer
 • w korpusie szeregowych zawodowych

 Do kontaktów roboczych w zakresie realizacji zamierzeń związanych z przeprowadzeniem kwalifikacji do zawodowej służby wojskowej został wyznaczony:

 • por. Janusz Mac, tel. 261-688-360,
 • st. Sierż. Piotr Stanaszek, tel. 261-688-364