Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

Konkurs

Konkurs 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że ruszyła kolejna edycja konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2018, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro.

Celem konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2018 jest promocja nowoczesnych inicjatyw, które wyróżnia nie tylko efektywność, ale również zaangażowanie
i społeczna odpowiedzialność.

Po raz czternasty przedsiębiorcy zarządzający najmniejszymi firmami mają szansę zaprezentować swoje osiągnięcia i zdobyć główną nagrodę – 40 tys. złotych.

Poza nagrodą główną Kapituła Konkursu przyzna cztery wyróżnienia w kategoriach:

START - dla najmłodszych mikroprzedsiębiorstw,

PROGRES dla firm „wieku średniego”,

SENIOR dla firm działających na rynku najdłużej,

MŁODY BIZNES - dla mikroprzedsiębiorców prowadzonych przez osoby poniżej 30 roku życia.

Ponadto planowane jest 8 specjalnych wyróżnień dla firm, które zdaniem Kapituły Konkursu najefektywniej rozwijają się w różnych regionach Polski. Dzięki temu konkurs będzie również stanowił promocję lokalnych liderów biznesu.

Zgłoszenia do konkursu można dokonać wypełniając do dnia 19 grudnia 2018 r. elektroniczny formularz zgłoszeniowy na stronie www.mikroprzedsiebiorcaroku.com.

Przed rozpoczęciem prosimy zapoznać się z instrukcją wypełniania wniosku i regulaminem konkursu.

Aktualność dodana przez: Tomasz Milewski (2018-11-22 09:17:44)
Data wydarzenia : 2018-11-22
Data publikacji : 2018-11-22

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-wysokiemazowieckie.pl/wydarzenie/210/konkurs