Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

Wirtualne Targi Pracy


Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Wojewódzkimi Urzędami Pracy w Gdańsku i Katowicach organizuje wirtualne targi pracy pod nazwą Discower Poland! Work with us. Jest to wydarzenie on-line, które odbędzie się 29 maja 2019 r. w godzinach od 10:00 do 14:00(CET) przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu.

Jesteś polskim pracodawcą, który poszukuje pracowników?
Weź udział w wirtualnych targach pracy!

Wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania działalności Twojej firmy oraz promocji ofert pracy w całej Europie. Biorąc w nim udział masz szansę na pozyskanie kandydatów o poszukiwanych kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach językowych.
Wydarzenie skierowane jest do:

  • Polskich pracodawców, którzy planują bezpośrednie zatrudnienie pracowników z państw UE/EOG lub Szwajcarii, w tym polskich agencji pracy tymczasowej, których oferty będą dotyczyły pracy na terenie Polski,
  • Polskich firm, które założą konto wystawcy i opublikują aktualne oferty pracy,
  • Obywateli państw Unii Europejskiej i Szwajcarii, w tym Polaków przebywających w kraju jak i poza jego granicami.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Aktualność dodana przez: Tomasz Milewski (2019-05-15 14:42:52)
Data wydarzenia : 2019-05-15
Data publikacji : 2019-05-15

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument PDF Broszura Informacyjna dot. targów pracy II (.pdf 1.17MB) 2019-05-15 1.17MB Plik: Broszura Informacyjna dot. targów pracy II.pdf (1.17MB)POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-wysokiemazowieckie.pl/wydarzenie/234/wirtualne-targi-pracy