Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Informacje o zatrudnianiu cudzoziemców z UE i EOG

Informacje o zatrudnianiu cudzoziemców z UE i EOG

Zgodnie z zasadą swobodnego przepływu pracowników, wszyscy obywatele państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG-Unia Europejska oraz Norwegia,Islandia i Szwajcaria) mają prawo do swobodnego podejmowania pracy na terenie EOG.

Polska, po 2,5 letnim okresie stosowania ograniczeń w stosunku do obywateli niektórych państw EOG zadecydowała, z dniem 17 stycznia 2007r., o pełnym otwarciu polskiego rynku pracy i -tym samym- o pełnym stosowaniu zasady swobody przepływu pracowników.

W Polsce doradcy EURES działają przy Wojewódzkich Urzędach Pracy. Doradców wspierają pośrednicy pracy znajdujący się w każdym Powiatowym Urzędzie Pracy.

Strona dodana przez: Tomasz Milewski (2017-03-31 12:51:41)
Zredagowana przez: Tomasz Milewski (2017-03-31 12:53:29)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-wysokiemazowieckie.pl/strona/informacje-o-zatrudnianiu-cudzoziemcow-z-ue-i-eog/221