Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

Ogłoszenie

Biuro doradczo-szkoleniowe APLIKON Marcin Drewnowski i Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

od 1 stycznia 2014 roku rozpoczynają realizację projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt.:

„PRACA TO MÓJ CEL”

w ramach Poddziałania 6.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Celem projektu jest zwiększenie szans na znalezienie zatrudnienia przez osoby bezrobotne. Realizowane działania będą skierowane do grupy 85 osób bezrobotnych w wieku do 30 roku życia i powyżej 50 roku życia z terenów powiatu bielskiego, hajnowskiego, siemiatyckiego i wysokomazowieckiego (po minimum 15% uczestników z każdego powiatu).

Uczestnicy będą mogli korzystać z następujących bezpłatnych form wsparcia:

  • poradnictwo zawodowe;
  • pośrednictwo pracy;
  • szkolenia zawodowe;
  • staże.

Realizacja projektu przewidziana jest do 28.02.2015 r. Jego całkowita wartość wyniesie 983 317,51 zł, w tym 100% dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa.

Szczegółowe informacje można będzie uzyskać w siedzibach realizatorów i na stronach internetowych www.aplikon.com i www.pup-wysokiemazowieckie.pl

Aktualność dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2014-04-01 13:51:53)
Data wydarzenia : 2013-12-12
Data publikacji : 2013-12-12

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-wysokiemazowieckie.pl/wydarzenie/21/ogloszenie