Powrót do wersji kolorowej Zmień kolorystykę
Wybierz kolorystykę, która jest dla Ciebie najwyraźniejsza Żółte odnośniki
Biały tekst
Żółte, podkreślone odnośniki
Żółty tekst
Białe odnośniki
Żółty tekst
Anuluj

Najnowsze aktualności i wydarzenia

2018-08-16

KONKURS - „LIDER AKTYWIZACJI OSÓB MŁODYCH”

KONKURS - „LIDER AKTYWIZACJI OSÓB MŁODYCH”

 

 Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM w Warszawie na najlepsze praktyki instytucji rynku pracy „Lider aktywizacji osób młodych” edycja 2018.

W konkursie mogą brać udział wszystkie publiczne instytucje rynku pracy oraz agencje zatrudnienia.

Jeżeli w działalności instytucji, które Państwo reprezentują, jest miejsce na niestandardowe, oryginalne rozwiązania problemów osób młodych na rynku pracy, to zapraszamy do przedstawienia swoich doświadczeń.

Regulamin Nagrody „Lider aktywizacji osób młodych” oraz z Karta Zgłoszenia Dobrej Praktyki dostępne są na stronie www.polprom.org.pl w zakładce „Lider aktywizacji osób młodych”.

Termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie upływa 12 września 2018 roku o godz. 16.00 - liczy się termin, w którym Karta Zgłoszenia wpłynie do Organizatora konkursu. Informacja o wynikach konkursu zostanie umieszczona na stronie Organizatora www.polprom.org.pl w terminie do 30 września 2018 roku. Laureaci zostaną zaproszeni na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się 26 października 2018 roku w Warszawie.

 

Informacje o konkursie:

e-mail: konkurs@polprom.org.pl

czytaj więcej
Pokaż wszystkie wydarzenia i aktualności
Brak form aktywizacji