Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Ogłoszenie

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem informuje, iż z dniem 28.02.2014 roku zakończył rekrutację do projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt.:Aktywność szansą na zatrudnienie” w ramach Poddziałania 7.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki realizowanego w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wysokiem Mazowieckiem i Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ciechanowcu.

W wyżej wskazanym terminie do urzędu wpłynęło 179 formularzy rekrutacyjnych.

 

Giełda Pracy

W dniu 7 marca (piątek) w godz. 09:00 - 10:30 w siedzibie PUP w Wysokiem Mazowieckiem ul. 1 Maja 8 odbędą się rozmowy z pracodawcą w sprawie ofert pracy jako montażysta stolarki PCV w firmie DOBROPLAST w Laskowcu Starym. Wszystkie osoby zainteresowane pracą serdecznie zapraszamy na spotkanie.

Ogłoszenie

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że dzień 05.03.2014 roku jest ostatnim dniem przyjmowania wniosków na sfinansowanie kosztów studiów podyplomowych, skierowanie na szkolenie indywidualne oraz organizację prac interwencyjnych.
Informacja o kolejnych naborach wniosków zostanie zamieszczona na stronie internetowej Urzędu.

Zaproszenie

Urząd Skarbowy w Wysokiem Mazowieckiem oraz Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 25 lutego 2014r. o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Skarbowego w Wysokiem Mazowieckie ul. Ludowa 21.