Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Ogólnopolski Tydzień Kariery

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej mająca na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw, działań i kreatywności na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego. OTK zorganizowano po raz pierwszy w Polsce jesienią 2009 roku.
Adresatami i docelowymi odbiorcami OTK są wszyscy potrzebujący profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy czy też kariery. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do zainteresowanych uczniów, studentów, jak i osób dorosłych. Spełnia tym samym założenia całożyciowego poradnictwa zawodowego. Patronat nad przedsięwzięciem sprawują Minister Pracy i Polityki Społecznej oraz Minister Edukacji Narodowej.

 

Ogłoszenie

Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach i Polskie Centrum Edukacji i Analiz ORDO realizują projekt pn. „Zostań przedsiębiorczym” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym celem Projektu jest udzielnie wsparcia szkoleniowego, doradczego i finansowego – przygotowującego do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
W ramach powyższego projektu w dniu 17 października 2013 roku o godzinie 10:00 w Starostwie Powiatowym w Siemiatyczach, ul. Leg. Piłsudskiego 3, sala konferencyjna Nr 128 (I piętro) odbędzie się konferencja, podczas której osoby zainteresowane udziałem w projekcie będą mogły uzyskać szczegółowe informacje.

Informacje na temat konferencji można uzyskać po numerem telefonu: 85/ 65 66 511.

Ogłoszenie

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem informuje, iż osoby powyżej 50 roku życia w ramach projektu "POKAŻ SWOJE KWALIFIKACJE 2 - program potwierdzania kwalifikacji zawodowych dla całego zawodu i zadań zawodowych" mogą bezpłatnie skorzystać ze szkolenia MALARZ – TAPECIARZ organizowanego przez Cech Rzemiosł Różnych w Wysokiem Mazowieckiem.

Bliższe informacje można uzyskać w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych 18-200 Wysokie Mazowieckie ul. Sienkieiwcza 10 lub pod numerem telefonu 862752042.