Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

S.O.S. Przeciw handlarzom i łowcom dusz

godlo.png
S.O.S. Przeciw handlarzom i łowcom dusz
Powiatowy Urząd Pracy zachęca do zapoznania się z przekazanymi przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Departament Rynku Pracy informacjami o realizacji kampanii:S.O.S. Przeciw handlarzom i łowcom dusz".
Akcja realizowana jest przez Armię Zbawienia, Komendę Stołeczną Policji, Nadwiślański Oddział Straży Granicznej i Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej pod honorowym patronatem Ambasady Brytyjskiej w Polsce. Jej celem jest przestrzeganie osób szukających pracy przed niebezpieczeństwami związanymi z handlem ludźmi oraz ryzykiem, jakie wiąże się z odpowiedzią na ogłoszenia nieuczciwych „pracodawców".
Aktualność dodana przez: Tomasz Milewski (2019-10-23 14:45:08) , zredagowana przez: Tomasz Milewski (2019-10-23 14:48:33)
Data wydarzenia : 2019-10-23
Data publikacji : 2019-10-23

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-wysokiemazowieckie.pl/wydarzenie/257/s-o-s-przeciw-handlarzom-i-lowcom-dusz