Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

Informacja

Powiatowy Urząd Pracy zachęca do zapoznania się z przekazanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Departament Rynku Pracy raportem przygotowanym na podstawie przeprowadzonej analizy ogłoszeń o pracy, publikowanych poza systemem powiatowych urzędów pracy.

Ww. raport opracowany został przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych i obejmuje m.in.: informacje o zapotrzebowaniu
na określone zawody, analizę porównawczą (desk research) uregulowań prawnych w różnych krajach UE dotyczących obowiązku podawania przez pracodawców określonych informacji w ogłoszeniach o pracy publikowanych poza systemem publicznych służb zatrudnienia oraz charakterystykę ogłoszeń o pracy uwzględniającą wszystkie zidentyfikowane cechy ogłoszeń o pracy a także typowe zjawiska dla tego segmentu ogłoszeń.

Aktualność dodana przez: Tomasz Milewski (2019-02-15 12:26:58) , zredagowana przez: Tomasz Milewski (2019-02-15 12:34:35)
Data wydarzenia : 2019-02-15
Data publikacji : 2019-02-15

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument PDF Analiza_ofert_internetowych_raport_k (.pdf 7.04MB) 2019-02-15 7.04MB Plik: Analiza_ofert_internetowych_raport_k.pdf (7.04MB)POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-wysokiemazowieckie.pl/wydarzenie/219/informacja