Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Imigranci w Polsce w kontekście uproszczonej procedury zatrudniania cudzoziemców

 

Powiatowy Urząd Pracy zachęca do zapoznania się z przekazanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Departament Rynku Pracy raportem „Imigranci w Polsce w kontekście uproszczonej procedury zatrudniania cudzoziemców”. Zawiera on m.in. podsumowanie badań prowadzonych wśród pracodawców, cudzoziemców i pracowników PSZ.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem pod adresem http://www.migracje.uw.edu.pl/wp-content/uploads/2016/11/raport-power.pdf

VI edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Zapraszamy do udziału w VI edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), która odbędzie się w całej Polsce od piątku 10 do niedzieli 12 maja 2019 roku. Jest to ogólnopolska akcja promująca projekty finansowane z Funduszy Europejskich (FE). Pokazywane będą najciekawsze i najlepsze pomysły na wykorzystanie Funduszy Europejskich.

Główną korzyścią z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku oraz pokazania osiągnięć.

Dołącz swój pomysł do największego wydarzenia związanego z Funduszami Europejskimi w Polsce. Udział w Dniach Otwartych to świetna okazja do pokazania Twojego projektu całej Unii Europejskiej! Dni Otwarte są elementem kampanii #EUinmyregion, która pokazuje, jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, które odpowiada m.in. za realizację ogólnopolskiej kampanii promocyjnej.

Pozwól poznać miejsca na co dzień niedostępne dla odwiedzających. Nie czekaj! Zgłoś swój projekt już dziś! Zgłoszenia można przesyłać do 15 kwietnia br.

Zapraszamy i zachęcamy do aktywnego udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2019.

Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu

Nowa kadencja Powiatowej Rady Rynku Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

NOWA KADENCJA
     POWIATOWEJ RADY RYNKU PRACY     

W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM

 

Zarządzeniem nr 6/2019 z dnia 19 lutego 2019 r. Starosta Wysokomazowiecki powołał 11 członków Powiatowej Rady Rynku Pracy w Wysokiem Mazowieckiem wybranych spośród lokalnych przedstawicieli samorządu, pracodawców i związków zawodowych.

W skład Powiatowej Rady Rynku Pracy weszli:

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że dzień 21.02.2019 r. jest ostatnim dniem przyjmowania wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Informacja o kolejnych naborach wniosków zostanie zamieszczona na stronie internetowej urzędu, www.pup-wysokiemazowieckie.pl.

Wysokie Mazowieckie, 21.02.2019 r.